Skip navigation

Listopadové skákání

Vedoucí: Aram Simonian Telefon: (+)274811307 Email: aram.simonian@seznam.cz
Cena: 0 Kč Od: 17.11.2015 Do: 17.11.2015 Kde: JumpPark Praha
Volno: 0 Obsazeno: 13 Celkem: 13

Ahoj Suchonožci, blíží se nám státní svátek a protože už jsme se dlouho neviděli, je na čase, abychom se sešli a užili si nějakou zábavu na úrovni! Už jste někdy hráli 3D vybíjenou, spikeball, skákali na svislé trampolíně nebo do jámy plné pěny? Že ne? My také ne, a proto se 17. listopadu chystáme do pražského JumpParku, abychom to všechno mohli vyzkoušet! Správní Suchonožci totiž skáčou rádi a všude!

Pozor, soutěž!

Aby to bylo zajímavější, připravili jsme pro vás soutěž o tři vstupenky do JumpParku právě na 17. listopadu. Jak se zúčastníte?
  1. Přihlaste se na Listopadové skákání na této stránce (jestli ještě neznáte náš systém přihlašování nebo s ním máte problém, přečtěte si prosím návod)
  2. Do neděle 15. listopadu si udělejte selfie s logem Suché nohy, zveřejněte ho na svém facebookovém profilu a otagujte na něm Suchou nohu. Ze všech vašich fotek vybereme tři nejoriginálnější, jejichž autoři vyhrají volnou vstupenku. Každý z vás se může zúčastnit až s pěti fotkami, ale vyhrát může pouze jednu vstupenku. Nemáte-li facebookový profil, může nám fotku poslat mailem na adresu sucha.noha@seznam.cz
Sejdeme se 17. listopadu v 15:30 na Vysočanské u vstupu do nákupního centra Fénix z metra B. V nákupním centru proběhne vyhlášení soutěže! Pak se společně odebereme na Jarov a tam si užijeme mnoho zábavy :-). Jumppark máme rezervovaný od 17 do 18 hod pro 15 lidí = přihlášených na webu SN.  S sebou si vezměte na převlečení sportovní oblečení, ve kterém budete skákat (jsou k dispozici šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchami). Na trampolínách se skáče naboso a neměli byste mít žádné hodinky, náramky ostré prstýnky a tak podobně, takže pokud je nechcete nechávat v šatně, nechte je rovnou doma -) Těšíme se na vás! PS: Přijďte včas :-) Ahoj v listopadu!

Akce je uzavřena.

Přidat rodinu můžete v profilu